Jak pracujeme

Naše společnost se dlouhodobě snaží vytvořit jednotnou platformu pro převozy osobních a lehkých nákladních vozidel. Velké autopůjčovny mají neustálou poptávku po návratu vozidel, která si jejich klienti pronajali v ČR a vrátili v zahraničí, leasingové společnosti působící na poli operativního leasingu potřebují vozidla přebírat od klientů a předávat je dealerům k prodeji, další společnosti potřebují mezi pobočkami přesouvat referentská vozidla, nebo krátkodobě doplnit kapacity řidičů. Kromě firemní klientely pak existuje velká poptávka soukromých osob, které si svoje vozidlo vezou na dlouhé vzdálenosti samy jenom proto, že ho k převozu nebylo komu svěřit.

Naši řidiči převáží vozidla po celé Evropě. Za dvanáct let fungování firmy jsme převezli více než 7200 vozidel z více než 600 destinací ve 22 různých státech Evropy. Kdykoliv je to možné, snažíme se zkombinovat více transferů dohromady tak, abychom omezili cestovní náklady řidičů a mohli našim zákazníkům nabídnout často lepší ceny, než za jaké by si vozidlo byli schopni přepravit sami. Orientujeme se v autobusových, vlakových a leteckých spojích a naše řidiče posíláme nejekonomičtější variantou, která zároveň odpovídá termínovým požadavkům klienta.

Motorismus vždy byl a nejspíš ještě dlouho bude rizikovou činností. Proto řidiče do týmu velmi pečlivě vybíráme, neustále proškolujeme a zdokonalujeme. Snažíme se o maximální prevenci nehod, ale nezůstáváme jenom u ní – společnost ručí za svěřená vozidla, což jistě ocení všichni fleetmanageři, kteří se někdy vlastním zaměstnancům snažili účtovat způsobené škody.

Každý převoz vozidla je pečlivě zadokumentován. Klient má tak přehled nad tím, kdy přesně, v jakém stavu a s jakým příslušenstvím bylo vozidlo převzato a předáno.

Jako službu navíc nabízíme klientům při splnění našich požadavků na stáří a stav vozidla paušální účtování pohonných hmot, které finanční rizika spojená s nadměrnou spotřebou (neekonomický způsob jízdy, dopravní zácpy, povětrnostní podmínky) přenáší plně na naši společnost.

Kontaktujte nás, pokud Vás zajímají další podrobnosti.